KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13058006

nr 1305 8006

Ulla Fries

(f. 1946), Sverige

Etsning, Kaktusar. Signerad, numrerad 224/320. Motivet: 14x18 cm

Ulla Fries, svensk bildkonstnär född i Uppsala 1946.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 februari 2020
kl 19:06:19

30/1 17:12:42 1      Vinnande bud

Ulla Fries

Läs mer om Ulla Fries